Nowoczesne metody medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna jest dziedziną nauki niezwykle wrażliwą na wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne. Nowe urządzenia pozwalają na przeprowadzanie zabiegów, które jeszcze wczoraj byłyby niemożliwe do wykonania. Inne zaś, choć już je robiono, z nowym sprzętem wykonuje się o wiele łatwiej, szybciej i precyzyjniej. Dlatego warto zwracać uwagę na zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Oto kilka przykładów.

Mezoterapia z Dermapenem


Nowoczesne urządzenia nie muszą wcale być dużymi maszynami. Wręcz przeciwnie, w medycynie estetycznej bardzo często niewielkie rozmiary są atutem. Dokładnie tak jest w przypadku Dermapenu, niewielkich rozmiarów urządzenia do mezoterapii.
Dzięki Dermapenowi osoba przeprowadzająca zabieg ma o wiele większą kontrolę nad tym jaka ilość substancji czynnych jest aplikowana pod skórę pacjenta. Zabieg z użyciem tego urządzenia jest nie tylko bardziej precyzyjny, ale również o wiele wygodniejszy, zarówno dla pacjenta, jak i dla osoby, która go przeprowadza. Jeżeli dodamy do tego o wiele większą prędkość, można stwierdzić, że w tym przypadku nowoczesna technologia dobrze spełniła swoje zadanie.

Karboksyterapia z pistoletem CarboMaxBez urządzenia znanego jako pistolet Carbo Max karboksyterapia byłaby jedynie eksperymentalną metodą, która zapewne nie znalazłaby szerszego zastosowania w medycynie. Podawanie pod skórę precyzyjnie wymierzonych dawek dwutlenku węgla pomaga w usunięciu zbyt dużych nagromadzeń tłuszczu, przyczynia się również do poprawy jakości naszej skóry.
Zanim na rynku nie pojawiło się przeznaczone do tego specjalistyczne urządzenie, przeprowadzanie takich zabiegów wymagało nagromadzenia dużej ilości sprzętu i było w praktyce nieopłacalne. Dzięki Carbo Max możemy prowadzić takie zabiegi w Klinice Estetica.

Ablacyjne lasery frakcyjne


Trudno o bardziej skuteczną metodę walki ze starzeniem się skóry, niż zabiegi z użyciem laserów frakcyjnych. To najwyższa półka w dziedzinie medycyny estetycznej.
Ablacyjne lasery frakcyjne pozwalają również na skuteczną walkę z bliznami i rozstępami, co przy użyciu mniej zaawansowanych metod jest zadaniem bardzo trudnym i czasochłonny. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia mikroigłowego systemu frakcyjnego RF PINXEL można taki zabieg przeprowadzić szybko, osiągając przy tym trwałe efekty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Klinikaestetica Blog , Blogger