Przywitaj wiosnę promienną skórą!
Zima powoli dobiega końca, a pierwsze nieśmiałe promienie słońca, zwiastują rychło nadchodzącą wiosnę. To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy są już zmęczeni przedłużającymi się chłodami, kapryśną aurą i kilkoma warstwami ubrań, które trzeba założyć przed wyjściem z domu. Mimo, tęsknoty za ciepłem i niecierpliwego oczekiwania na zmianę pory roku, spójrzmy prawdzie w oczy – na większości z nas długie, zimowe miesiące odcisnęły piętno. Najbardziej oberwało się skórze, która jest szara, zmęczona i nie wygląda zdrowo. Okres grzewczy, klimatyzowane pomieszczenia, nagłe zmiany temperatury wystarczyły by stan skóry nie był taki, jak oczekujesz. Co więcej, wszystkie te czynniki zaburzają funkcjonowanie płaszcza hydro-lipidowego skóry, sprawiając, że nie jest ona odpowiednio odżywiona i dotleniona. Brzmi znajomo? Na szczęście mamy w zanadrzu kilka sprawdzonych sposobów na to, by odżywić i zregenerować skórę, tak byś rozpoczęła wiosnę z promienną i rozświetloną cera. dzięki której będziesz wyglądała świeżo i młodo.
Twoimi sprzymierzeńcami w walce o promienną skórę są przede wszystkim wszelkiego rodzaju peelingi , zabiegi złuszczające i odżywiające, które przywrócą skórze blask i młodzieńczą świeżość. Dobrym pomysłem, szczególnie dla kobiet, które lubią szybkie i bezbolesne rozwiązania, jest peeling kawitacyjny. Ten typ zabiegu bazuje na wykorzystaniu ultradźwięków i mogą z niego skorzystać nawet osoby, które mają wrażliwą i delikatną skórę. Peeling kawitacyjny odświeży, odżywi i dotleni.Twoją skórę, sprawiając, że polepszy się nie tylko jej stan, ale także Twoje samopoczucie.

Inną nieinwazyjną opcją, która pozwoli Ci wkroczyć w nową porę roku z promienną cerą, jest mezoterapia bezigłowa. Zabieg polega na wprowadzenie w głąb skóry  za pomocą fal prądu elektrycznego, specjalnie opracowanego, witaminowego koktajlu. Substancje wprowadzone pod skórę dopierane są indywidualnie do potrzeb klienta, a ich działanie wpływa głównie na usprawnienie krążenia i usprawnienie metabolizmu komórkowego. Efektem jest piękna, zdrowa i odżywiona cera. Jeśli potrzebujesz bardziej spektakularnych efektów, dobrym rozwiązaniem jest przeprowadzenie mikrodermabrazji. Zabieg ten polega na mechanicznym ścieraniu zewnętrznych warstw za pomocą specjalnego urządzenia. Dzięki temu w podstawowej warstwie skóry powstają nowe, zdrowe i młode komórki. Ten zabieg jest bardziej inwazyjny, niż przedstawione powyżej, niemniej przynosi także lepsze efekty. Poza odświeżeniem skóry, pozwala także pozbyć się płytkich zmarszczek, usunąć przebarwienia lub blizny po trądziku. Nadaje się dla każdego rodzaju ceru, z wyjątkiem naczyniowej

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Klinikaestetica Blog , Blogger