Nowy Rok, nowa Ty


Trudno wyobrazić sobie lepszy moment na spektakularne zmiany w życiu niż początek nowego roku. To doskonały czas na zaczęcie wszystkiego od początku, pozbycie się złych nawyków i zadbanie o siebie przed zbliżającym się szybciej niż myślisz sezonem bikini. A skoro wyjątkowo, w tym roku 1. stycznia wpadał w poniedziałek.. od nowego roku, od nowego miesiąca, od poniedziałku – proszę bardzo, masz to w pakiecie. Nie ma wymówek, czas wziąć się do roboty!
W zależności od tego jakie są Twoje noworoczne postanowienia, daj sobie chwilę na odsapnięcie pod szalonej, sylwestrowej nocy, a później zacznij działać. Wiemy, że według statystyk tylko 8% ludzi jest w stanie sprostać noworocznym postanowieniom, ale wiadomo jak jest ze statystką – nie warto brać jej na poważnie. Warto za to zacząć realizację noworocznych planów od konkretnego działania, a żeby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy poniżej małą ściągę.


Być może jak 39% Polaków postanowiłaś w tym roku przejść na dietę, żeby schudnąć te kilka kg, które stoją na drodze na idealnej sylwetki plus te dodatkowe 3, które zostały po świętach. Nie rób tego na własną rękę i nie wracaj do diet cud, drukowanych masowo w gazetach dla kobiet.  Znajdź dobrego specjalistę dietetyka, który ułoży dla Ciebie plan żywieniowy, a przekonasz się, że dieta wcale nie musi oznaczać wyrzeczeń i ciągłego głodu. Pamiętaj, że jeśli właściwa dieta musi nie tylko być dostosowania pod względem bilansu kalorycznego do Twojego trybu życia, ale także zawierać wszystkie niezbędne dla Twojego organizmu minerały i składniki odżywcze. Weź też pod uwagę, ze to właśnie dieta w 80% odpowiada za sukces w odchudzaniu, warto więc powierzyć jej skomponowanie specjaliście, np. w sprawdzonej klinice medycyny estetycznej. 
  
Żeby zachować jędrność skóry, wzmocnić mięśnie i wysmuklić ciało dobrze jest włączyć do diety ruch. Być może tak jak sporej grupie kobiet na myśl o brzuszkach i pompkach robi Ci się słabo, ale przecież sport i aktywność fizyczna to nie tylko katorżnicze treningi! Jeśli nie masz pomysłu jaką aktywność mogłabyś włączyć do planu swojego dnia, albo potrzebujesz pomocnika, który pomoże Ci złapać sportowego bakcyla, nie wahaj się i skorzystać z pomocy trenera personalnego. Dzięki swojemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu, trener personalny nie tylko opracuje specjalny zestaw ćwiczeń uwzględniający Twoje upodobania i preferencje, ale także pokaże Ci, że sport może być naprawdę doskonałą zabawą. Trener personalny ma jeszcze tę dodatkową zaletę, że niesamowicie podkręca motywację – już sama jego obecność i sprawdzanie wyników sprawi, że będziesz chciała dać z siebie 200%

Przy okazji gubienia wagi warto zadbać o skórę, która mimo ćwiczeń może nieco stracić na jędrności, zwłaszcza jeśli spadek jest znaczny. Czekanie do końca kuracji odchudzającej z zabiegami ujędrniającymi na ciało nie jest dobrym pomysłem – zdecydowanie lepsze efekty zaobserwujesz, kiedy będziesz prowadziła je równocześnie z ćwiczeniami i dietą. W zależności od stanu Twojej skóry i oczekiwań, specjaliści w Klinice zaproponują Ci odpowiednie zabiegi np. karboksyterapię czy endermologię, Takie zabiegi dodatkowo pozwalają pozbyć się uporczywego cellulitu, który często ciężko jest zwalczyć nawet intensywnymi ćwiczeniami i dietą.
Jeśli tak jak 1/3 Polaków postanowiłaś wraz z Nowym Rokiem zawalczyć o zmianę swojego wyglądu, przejdź do działania i przekonaj się, jak w krótkim czasie możesz stać się najlepszą wersją samej siebie.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Klinikaestetica Blog , Blogger