Nie tylko twarz, czyli co możesz poprawić za pomocą nici PDO?


Zwykło się uważać, że mało inwazyjne metody medycyny plastycznej dotyczą głównie niewielkiej korekty defektów, takich jak wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust czy poprawa owalu twarzy. Co więcej, całkiem sporo osób uważa, że poprawa stanu skóry brzucha, biustu czy ud wymaga interwencji chirurgicznej w postaci operacji z użyciem skalpela. Tymczasem, znane w medycynie od wielu lat i wciąż niedoceniane niciPDO, mogą w prosty, szybki małoinwazyjny sposób rozprawić się z tymi problematycznymi miejscami, bez konieczności zabiegów na stole operacyjnym i rehabilitacji. Jak to możliwe?
Nici PDO od lat stosowane są z powodzeniem w medycynie, głównie w dziedzinach takich jak gastroenterologia, okulistyka czy ginekologia. Ich zasadniczym plusem jest to, że ich budowa oraz substancja z jakiej się składają pozwala na niemal bezbolesne wprowadzenie ich pod skórę oraz całkowite rozpuszczenie. Taka nić, zastosowana na wybranym obszarze sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna i zdecydowanie bardziej nawilżona. Technika, jaką stosuje chirurg podczas wprowadzania nici PDO pod skórę wykorzystuje jej naturalne linie napięcia, co jeszcze bardziej wzmaga efekt naciągnięcia i pozwala osiągnąć rezultaty zbliżone do tradycyjnego liftingu. Dodatkowo, poza natychmiastowymi efektami, nić PDO stymuluje produkcję nowego kolagenu i powoduje łączenie się kwasu hialuronowego, naturalnie występującego w skórze.  Warto jednak pamiętać, że proces tworzenia się w skórze nowego kolagenu rozpoczyna się mniej więcej po dwóch tygodniach od zabiegu, co świadczy tylko o jednym – spektakularne efekty, które możesz zauważyć natychmiast, są jedynie przedsmakiem tego, co możesz uzyskać w dłuższej perspektywie. Tym bardziej, że proces produkcji kolagenu trwa nieprzerwanie przez cały czas utrzymywania się nici w organizmie.
 


Nićmi PDO z powodzeniem i bez użycia skalpela poprawisz opadający lub mało jędrny biust oraz zlikwidujesz „skrzydełka” na ramionach – zmorę większość, nawet aktywnych fizycznie i młodych kobiet. Doskonale sprawdzą się także jako mało inwazyjna metoda na podniesienie i ujędrnienie skóry brzucha, która utraciła jędrność np. po ciąży lub w wyniku dużego spadku wagi. Z powodzeniem zniwelujesz także z ich pomocą rozstępy, a także podniesiesz pośladki czy rozprawisz się z nieestetyczną skórą wewnętrznej strony ud. Nawet jeśli zdecydujesz się na zastosowanie nici na dużym obszarze – nie wykluczy Cię to z codziennej aktywności, a jedyną konsekwencją zabiegu, będą ciągłe komplementy na temat Twojej nieprawdopodobnej zmiany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Klinikaestetica Blog , Blogger